عشق

همه می گویند عشق خوب است ، لازمه زندگی است ، پایه و اساس وجود است ، پس کجاست این عشق ؟ واقعا بر سر عشق چه آمد ؟ آن که رنگش سرخ بود ، حرارت و انرژی اش زیاد بود ، خواب به چشمانش نمی آمد ، کلی حرف برای گفتن داشت ، دوری اش را نمی توانست تحمل کند ، برای دادن جانش همیشه حاضر بود ، میگفت همه غم و غصه ها مال من ، همه خوبی ها مال تو ! پس چه شد ؟ چرا کمرنگ شد ؟ چرا حرفها و قول و قرارها از یادش رفت ؟

همه آدمها در جست و جوی عشق اند اما به محض اینکه به دستش می آورند گمش می کنند شاید هم خودشان را گم می کنند...

اگر شما یک روز عشق حقیقی را در قلب خود حس کردید باید آن را به زبان بیاورید! باید برای شروع و ماندگاریش تلاش کنید . باید جرقه را بزنید تا شعله ور شود. هر شعله ای که سوزان و ویرانگر نیست . اتفاقا شعله عشق به زندگی صفا می دهد ، صبر و گذشت را زیاد می کند، محبت می آورد و به زندگی گرما میبخشد ، اما نمی سوزاند!

بیشتر ما انسانها برای داشتن عشق همه کاری می کنیم ولی وقتی آن را بدست می آوریم خیالمان راحت می شود . بعد از آن تکرار جملات عاشقانه لوس بازی است و لزومی ندارد و کمی بعدتر آن را بچه بازی و کار جوان های خام و بی تجربه می دانیم. غافل از اینکه آدم بزرگ بودن با آدم بزرگی بودن خیلی فرق دارد.

عشق و احساسی را که در دل دارید به زبان بیاورید و از این بابت هیچ شرم و هراسی نداشته باشید. بدون شک عشق شما ظرفیت این احساس پاک و عمیق را دارد و شما را بی جواب نخواهد گذاشت . در نتیجه بیش از عشقی که به شما برگندانده می شود. در این معاملــه لطیف و رویایی فقط عشق داد و ستد نمی شود بلکه صـداقت، اطـمینان ، انسانیت ، شور ، شوق و آرامشی ژرف نصیب هر دو طرف می شود ...

عشقتان پاینده...!                ( منبع سایت موفقیت )

                                         

/ 16 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مینا

ممنون از نظرتون.من مثل شما نمیتونم قشنگ صحبت کنم واقعا وبلاگ زیبایی دارین.با لینک هم موافقم.[گل][گل][لبخند]

فرناز

اگر شما یک روز عشق حقیقی را در قلب خود حس کردید باید آن را به زبان بیاورید!من با این جمله موافق نیستم چون اگه این کارو بکنیم این سری پای غرور میاد وسط و طرف مقابل بیشتر از همیشه خودشو می گیره پس به نظر من بهتره که هیچ موقع ندونه و تو خود بسوزیو بسازی.

مینا

[گل]سلام.نماز روزتون قبول باشه[گل]

میترا

سلام. نماز و روزه هاتون قبول .باشه خوشحال می شم منو لینک کنید با اجازه لینکتون کردم

زهرا

من رشته ی محبت تو را پاره میکنم شاید گره بخورد و نزدیکتر شوم...

علی اشرفی قهی

سلام خوبین چه وبلاگه زیبایی لذت بردم پیشه منم بیا ممنون علی[گل]

سرود مرگ

اگر عشق به فداکاری تا پای جان ختم نشد عشق نیست. شاید هوسه و یا لذت زود گذر و ... متن زیبایی بود. چیزی که توی جامعه دینی ما به خاطر اداب و سنت های غلط کمتر بهش پرداخته میشه. دین را در خشک بودن تعریف کردیم در حالی که دین و سنت واقعی چیزی غیر دید امروزی ماست.[گل]

مینا

[گل]سلام عزیزم.خوبی؟نظر لطفتونه. تو هم موفق باشی[گل]

سارا

او را که دل از عشق مشوش باشد هر قصه که گوید همه دلکش باشد.[گل]

mina kiani

من موافق که احساسات بیان بشه