زنگ خطر آقایون به منظور اتمام رابطه

معمولا زمانی که رابطه ما با فردی به پایان رسید تـازه بـه دنـبــال چـراهـا میگـردیـم. آیـا علائــمـی وجــود دارد کــه نشان دهنده از دست رفتن علاقه فرد مقابـلنـسبــت بـه ما باشد؟ بله، گاهی اوقات آنچنان در رابطه و یا چــیزهای دیگر غرق میشوید که حتی متوجه چنین علائمی هــم نمی شوید.
در این قسمت ۸ زنگ خطر که نشاندهنــده کم شدن علاقه او نسبت به شما است را ذکـر می کنیم، شاید این مـوارد بـهدلـیـل رفـتـارهـای شما به وجود آمـده باشند. به هر حال دلیـل بـروز آنها هر چه کهباشد، شایـد وقت آن رسیده که نگـاه دقیقتری به رابطه خود بیندازیـد و تصمیم خود رابرای ادامه و یا قطع آن اتخاذ کنید.
اخطار ۱) چند روز با شما تماس نمی گیرد :
البته این علامت لزوما نشان دهنده اتمام رابطه نیست، اما اگر او سابقا عادتداشته که همیشه به شما تلفن کند، پس بدانید که یک جای کار اشتباه است.
اخطار ۲)دعوا کردن :
آیا او به تازگی بیش از حد معمول از کوره به در می شود؟ آیا به خاطرمسائل جزئی و بی ارزش بحث و مشاجره راه می اندازد؟ این مورد زمانی روی می دهد کهطرف شما هیچ گونه تمایلی به ادامه ارتباط ندارد، اما در عین حال نمی خواهد رابطه ازطرف او قطع شود. بهتر است خودتان را گول نزنید، اگر احساس می کنید که او به رابطهعلاقمند نیست، خیلی راحت از او در مورد این مطلب سوال کنید.
اخطار ۳) او مرموزمی شود :
او به شما نمی گوید که کجا بوده و یا با چه کسی در حال برقراری مکالمهتلفنی است. شما دیگر نمی توانید به حریم شخصی او نفوذ داشته باشید. ممکن است برایچندین ساعت ناپدید شود بدون اینکه هیچ توضیح قانع کننده ای برای کار خود داشتهباشد.
اخطار ۴) "من" جایگزین "ما" می شود :
شما سابق بر این می نشستید و باهم در مورد آینده مشترکتان صحبت می کردید: ما این کار را می کنیم، ما آن کار را میکنیم. ولی حالا او به شما می گوید: "من میخواهم این کار را انجام دهم" دیگر شماجزئی از آینده او به حساب نمی آیید.
اخطار ۵ ) او بیشتر وقت خود را با دوستانشصرف می کند :
آیا می خواهید با دوستانش بجنگید یا با توجهی که به شما ندارد؟ شماقبلا مهم ترین و با ارزش ترین دارایی او بودید، اما حالا دوستانش برایش مهمتر ازشما هستند.
اخطار ۶ با هم اختلاط نمی کنید :
شاید قبلا سالی یکبار می نشستیدو در مورد هرچیزی از آب و هوا گرفته تا اینکه چه بلایی بر سر لایه ازن خواهد آمدبحث می کردید، اما دیگر هیچ خبری از آن بحث های طولانی مدت نیست.
اخطار ۷)اطرافیان نسبت به رابطه شما مشکوک می شوند :
دوستان و اطرافیان متوجه وجود تنش وخلاء عاطفی در رابطه شما شده و سوال هایی از این قبیل را از شما می پرسند: "آیا همهچیز خوب پیش می رود؟"
اخطار ۸) بیش از هر زمانی از شما انتقاد می کند :
میگوید "این چه لباش زشتی است؟!" البته این در حالی است که همین چند هفته پیش خود اوپیشنهاد خرید لباس را به شما داده بود.
توجه داشته باشید که این علائم تنها بهعنوان زنگ خطر محسوب می شوند و اگر بتوانید دوباره ارزش های از دست رفته را بازجویید، ارتباط شما کماکان پابرجا خواهد ماند. پیش از آنکه دست به هر گونه اقدامیبزنید، باید بنشینید و با هم صحبت کنید تا بعدها از کرده خود پشیماننشوید.
 
منبع: موسسۀ روانشناختی کاریزما مشاور

/ 3 نظر / 19 بازدید
mina kiani

تمام پستت ر و خوندم بسیار مطلب آموزنده ای بود من که خیلی چیزها یاد گرفتم اخه خیلی خوش بینم گاهی[نیشخند] از این مطالب بیشتر بگذار [گل]

بیینده

هیچ وقت حوصله اخطار و اخطار بازی نداشتم. برای همین فقط سر تیترها رو خوندم

ملی

سلام . جالب بود